Kurumsal Bilgilerimiz

Türkiye’nin başkenti Ankara’nın kalbinde yer alan Kızılay AVM, açıldığı 28 Aralık 2011 tarihinden bu güne, bünyesinde yer alan ulusal ve uluslararası markaları ile ziyaretçilerine hizmet vermektedir. Merkezi konumu nedeniyle Ankara’nın buluşma noktası olan Kızılay AVM, bu niteliğiyle Ankaralılar kadar şehir dışından gelen yerli ve yabancı konuklarına da ev sahipliği yapıyor.

Kızılay AVM, 44 bin m2 kapalı alandaki 120 mağazasıyla,  tekstil, kozmetik, teknoloji gibi sektörlerin önde gelen markalarıyla bir taraftan kişisel ihtiyaçları karşılarken, diğer taraftan hoş sohbetlere ev sahipliği yapan cafe, fastfood ve restoranlarıyla, aylık yaklaşık 1 milyon ziyaretçiyi ağırlıyor. Bebek bakım odaları, dinlenme alanları, muhteşem manzaralı terası ve 1000 m2 alana yerleşik bowling ve eğlence merkeziyle, tüm konuklarına konforlu ve keyifli anlar yaşatarak,  güzel anılar hediye etmeyi amaçlıyor.

Kızılay Alışveriş Merkezi'nin binası, Türk Kızılay Derneği mülkiyetinde olmakla birlikte, Türk Kızılay Derneği tarafından işletilmektedir. Yaklaşık 750 kişiye istihdam sağlayan Kızılay AVM, haftanın yedi günü 10:00 - 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor.©2023 Kızılay AVM Tüm Hakkı Saklıdır. Seed Bilgi Teknolojileri A.Ş.